Hayatımdaki Harika Adama

Tanıştığımızda başkaları vardı hayatında. Klasik hikayelere göre fazlaca cazip hikayemiz. Sen değilde, ben koştum senin peşinden hayatım. Kolay olmadı benim olman. Seni sorduklarında hayatımda ki ikinci zayıf noktam diyebilirim ben, çünkü bi çocuk verdim ben sana, yani tanrım bize verdi onu.

Senin adın geçince kalp atışlarıma birşeyler oluyo anlayamıyorum bünyemi alt üst ediyosun. Tanıştığımız gün etkilenmişim senden ama farketmemişim sanki. Derler ya anlamazsın sıcağıyla olayın, bende anlamamışım. Neyse ki çok geç olmadan anladım. Ama kötü bişeyler vardı sen benim olmaktan kaçtın bi süre ben direndim karşımdakilere çünkü sen farklıydın diğerlerinden. Biliyorum işte onlara değilde bana aittin. Her zerren bana ait, sanki gülüşün benimdi.. gözlerin, sözlerin sanki hep hayatımdaydın.

Efsaneye göre bir kadın kaderinde ki erkeğin kaburga kemiklerinden yaratılırmış. Eğer gerçekse bu; ben yaratılmıştım senin kaburga kemiklerinden ya da her neyse işte kaderim sendin diyelim. Yakınlaşmaya başladığımız günler, o mutluluk o heyecan garipti işte ben ben değildim o anlarda. Gülüyodum bolca bi sözün beni yıkmaya yine bi sözün beni uçurmaya yetiyodu. Bide o gözlerin yok mu yeşil yeşil saatlerce baka baka doyamam ki ben onlara.

Deli deliyi bulurmuş işte. Hayal kurmayı sevmezdim ben mesela ama ilk hayallerim seninle olmuş aşkım evlenmek için erkendi ama bi anda seninle aynı yastıkta buldum kendimi. Belki bi gelinlik giymedim belki bize ait bi yer olmadı ama yinede o heycanım ilk günlerde ki gibi. Her zaman olduğu gibi seni bekliyorum kapıda ama okul kapısında değilde evimizin kapısında işten gelmeni bekliyoruz poyrazımla. Özyle özlüyorum seni sabahtan akşama. İnsanlar yapamaz dediler kocacım bizim için, ya sence yaparız değil mi ? birlikte, el ele yaşlanırız dimi? Torunda severiz belki. Emekli olur günümüzü gün ederiz belki. Bi masa kurarız mesela rakı balık yaparız.Seversin demi 🙂 Balık tutmaya gideriz üçümüz siz balık tutarsınız bende size gülerim olur dimi? O günlerde gelir demi hayatım. Sen şimdi oğlun baba desin istiyosun biliyorum ama sabır gerek sen biraz sabret gelir sana yaramazlıklarını anlatır artık. Biz de mutlu kalırız dimi? benim sana aşkım bitmez gözlerini görsem bi sesini duysam geçer tüm kızgınlığım. Bi sarılsak unuturum bütün hayatı. Ömrümün geri kalanı dedim sana. Sen hayatımın kahramanısın beni korur, beni sever, sıkıntılardan uzak tutar, beni mutlu edersin. Yada boşver mutluluğu sen olda mutsuzluğada varım. Yeter ki gitme, yanımda kal hep, el ele ölelim. Biz ayrılmayız diye yola çıkıp ayrılmayanlardan olalım sevgilim, hayat arkadaşım,gönül eşim,ruh ikizim, herşeyim. Dünyanın en güzel ritmi onun senin için çarpan kalbidir. Bob Marley Kalbimiz birbirimiz için çarpmalı ömür boyu.

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *