İmkansız

Merhaba Sevgilim;

İçimdekileri buradan yazıyorum sana, bil diye, birgün gör de anla diye.. Yıllarca senin oldum seninle oldum ama sonra anladım ki aslında hiç olamamışız biz bitanem. Sen gidişinle birlikte sadece beni yıkmadın kendini de yıktın. Hayallerimi çaldın benden, umutlarım kayboldu sayende. Sen gidince kızgındım; sevmiyorum diyordum ama bugün anladım ki yani tekrar buraya seninle olduğumuz şehre geldiğini duyunca içimi bir sevinç kapladı. Kendimi sokaklara attım, gittiğimiz yerlere gittim, dolaştığımız caddelere gittim; “belki” dedim.  Belki uzaktanda olsa son kez olsun görürüm seni diye düşündüm. Yanımdan geçen her insana baktım belki sensindir o diye, ama değil, hiçbiri sen değildi göremedim.

Aklım hala sende mi değil ama, onca yılın hatrına onca yaşananlara onca doğru bildiğim aşka sebep seni görmek istedim. Sana hala kızgınım aslında kırgınım şu an karşıma çıksan ne yaparım bilmiyorum ama ben; ben galiba seni herşeye rağman çok özledim adını bile duymam yetiyor bana sürekli herkes seni bana hatırlatırken nasıl olurda tamamen unuturum ben seni, bunun bir yolu varsa söyle bana sevgilim, sen unuttun mu beni? Benimle yaşadıklarını buraya, bu şehre tekrar geldiğinde, yine beni hatırladın mı ? özlediğini anladın mı gerçekten, sevmişim dedin mi acaba sende benim gibi ?

Seninle bir yuva kurmak üzereyken bu ayrılık şok etkisi yarattı bende. Hala atlatamadım galiba ve şimdi evlenmek üzereyim ama hala aklım, kalbim sende. Ona da haksızlık yapıyorum biliyorum belki de en doğrusu bunu ona söylemek ve onuda terketmek. Seni hala böyle severken unutamamışken bir başkasını mutlu edemem onu kandıramam.

Şimdi nerdesin kimlesin mutlumusun? Ben hiç değilim, sen ol benden çaldığın mutluluk sana bir ömür yeter ben artık eskisi gibi değilim olamam da farkındayım hee bu arada artık senin için bir önemi yok belki ama evet haklıydın senden her ayrılıdımda kalbim daha zayıf düşüyordu ve sen tamamen gittin benden ve kalbim dahada zayıfladı doktorlar çare bulamadı bir kriz geçirdim ama hafifti bir ikincisinde kurtulma olasılığım yokmuş sağol sayende artık ömrümde kısaldı sevgilim yaşadığım mutlu yaşadım hüzünlü ayrılacağım bu dünyadan yeterince mutlu oldum seninle artık ömrüm kısalmış olsada önemli değil en azından şimdi rahat ve mutlu bir hayat yaşa benim hayatımı aldın o sana bir ömür yeter…..

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *