Mevsimlerden Sonbahardayım

Selam  Büyük Adam,
Sana bu mektubumu gözyaşlarımla yazıyorum. Çünkü Mektubun beni çok duygulandırdı. Kendimi tutamıyorum. Bu benim elimde değil. Ama bu ağlamak isteyip de ağlayamadığım anlar değil, Farklı olarak istemeden ağladığım bir an.
Amacım seni hüzünlendirmek değildi. ÜZMEK ya da kederinin sebebi olmak hiç değildi. İnsan bir insanı mutlu ettiği sürece mutlu olabiliyor, Bunları sana inanmadığım için yazmadım Bu günlerde çok gergin ve biraaz da agresifim galiba. Çevremdeki insanlar da rahatsız oluyorlar. Bu da beni daha beter yapıyor. İnsanlar üzülmemeli HELE BENIM YÜZÜMDEN HIÇ.
Öyle zamanlar oldu ki bana gelip sevdiğini, ölüp bittiğini söyleyenler ertesi gün gelip kız arkadaşlarıyla tanıştırdılar, öyle zamanlar oldu ki bana karşı bir şeyler hisseden insanlar bir zaman sonra en yakın arkadaşım, canım, yediğim içtiğim ayrı gitmeyen insanla birliktelik yaşadılar. Bu nasıl bir şey bu nasıl bir dünya. Bunlar bana göre değil ve BENI KÖTÜ ETKILEDİ.

Bak Büyük Adam,  ben birçok insanın ilki ve ideali oldum. Ama onlar ne benim ilkim olabilirlerdi ne de idealimdiler. Belki sana bunlar garip geliyor ama benim için basit şeyler değil. Bütün bu olanlardan sonra insanlara güvenmemin kalay olmasını bekleyemezsin. Amacım seni kırmak değil yalnızca eğer karşımdakiyle bir muhabbetim varsa ,ona iyi duygularımda nasıl açıksam, Kötülerdede o derece dürüst olmalıyım. Sence de öyle değil mi? Belki herşeyde hatalı bendim. Ama fazla ince eleyim sık dokuyorum galiba. Herşeyin bir sebebini arıyorum. Hiçbir şeyin sebepsiz olamayacağını düşünüyorum. İşte bütün sorunlar bundan kaynaklanıyor. En sevmediğim huyumda bu. Sana alıştım Büyük Adam.Evet bunu sana ilk defa söylüyorum.

Ama öyle, alıştım.. INSANLARIN ALIŞKANLIKLARINDAN VAZGEÇMESI NE DENLI ZORDUR BILIRSIN.

Yukarıda yazdıklarımda insanların damgası var, insanlar beni bu derece güvenmez hale getirdi. Ama yinede bende saf bir taraflar var. Benim yüzümden hüzünlenme kırılma üzülme.Buna dayanamam.Her sabah aynaya bak ve kendine gülümsemeyi unutma! Dön bir de benim için gülümse olur mu ? Hatt ayüzünden gülücükleri asla eksik etme! Insan fiziksel olarak değil düşünce olarak ta birşeyler paylaşabilir.Insanın bedeninin kaç yaşında olduğu önemli değil  ruhunun kaç yaşında olduğu önemli.Kendine iyi bak!

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *