Nazende

Ben seni unutamam en son nefeste ….Günler aylar yıllar geçti….Koskoca ömrüm bir yaprak misali solup gitti Unutursun dediler alışırsın dediler….Sen gittin güneşim gitti Baharım bitti Kahkahalarım gitti Yüreğim gitti Umutlarım gitti…
Yıllar geçti ömrüm bitiyor ben yine unutamadım seni….Her şarkıda sen her dem sen Sanki seni yüreğime görmüşüm gizlice. Herkesten gizli Herşeyden uzak  saklıyorum orda.Ne ellerimi uzatabiliyorum ne bir adım atabiliyorum.Yaşıyorum ya! Sırf günlerimi tamamlamak için…Asker bile gün sayarmış terhis için…Ben gün sayıyorum da boş…Vuslata dair herşey yalan .Rüyalarımda sen şarkılarımda sen ….Lâl olmuşsun dilimde bir türlü çözülmüyor…Bitmiyor bitemiyor. Mühürlediler mi seni yüreğime. Önüme DÜNYAYI serseler yine mutlu olamam ben.Seninle bir ömür boyu fakirlik çekerdim. Sensiz herşey boş. Çayımın şekeri yemeğimin tuzusun…Damarlarımda dolaşan kanımsın! Ama yoksun ve hiçbirzaman olmayacaksın.
İmkansızsın imkansızım Ve yüreğim tutsak yollarında … Sen mutlu ol çoook mutlu…Ben alıştım nasıl olsa hergüne aynı flu herşey aynı Ne bir heyecan ne bir umut. Çoçuklarım var benim Onlara adadım yüreğimi …Onlar mutlu olsun bu da yeter bana ….

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *