Sana İhtiyacım Var..

Canım arkadaşım, tek dostum, sırdaşım, bitanem, canım, herşeyim…Seninle uzun zamandır görüşemiyoruz bu yüzden de sana bi mektup yazmak geldi içimden. . Duygularımı kelimelere dökmem belki imkansız ama en azından sana bir kaç satır yazmış olurum..Seni altı yıldan fazla zamandır tanıyorum. Lisenin ilk yılında seninle tanışmış olmam cok büyük şans benim için. Çünkü sen o günden beri benim iyi günümde kötü günümde her ânımda yanımda oldun. Tüm o ergenlik zamanlarımız birlikte geçti. Sen benim için bi arkadaştan çok ötesin. Neden biliyor musun ? Çünkü ben seni ilk tanıdığımda da bu kadar yakın hissetmiştim kendime. Sanki bugünlerimizi o zamandan görür gibiydim.

Biz her zaman farklıydık diğer arkadaşlıklardan. Biz birbirimizi kırmamak için gözlerimizin içine bakardık. Her zaman birbirimizi destekledik. Ama bugün ne hissettim biliyor musun bitanem seninle bir seneden fazladır görüşemiyoruz ve artık eski sıcaklığı kaybetme tehlikesi ile karşı karşıya geldik. Ve ben buna izin vermemek adına sana bir kac hatırlatmada bulunacağım:

İngilizce hocası adını unuttum:) bize hep kalorifer böcükleri derdi çünkü her teneffüs hiç sıkılmadan orada buluşur konuşurduk teneffüs bittiğinde de mutlaka öpüşüp ayrılırdık. Hasan hoca bir gün bizim yemekhaneden ekmek yürüttüğümüzü anlamıştı. Bir gün annemler yoktu ve sen bize gelmiştin sonra da canlı müzik dinlemeye gitmiştik sonra annen aradı diye apar topar dönmüştük yarı yolda otobüsten inip koşmuştuk. Spor salonunda maç izlerken kaloriferin suyunu fışkırtmıştık. Birlikte Eskişehir’e gitmiştik orada çorba standının önünde bir saat beklemiştik sırf bedava çorba içeceğiz diye. Bir sürü para verip elbise ayakkabı almıştık ama mezuniyet Gecesi ne gitmemiştik. Okuldan kaçıp parka gitmiştik sonra çok tuvaletimiz gelmişti. cami cami koşarak tuvalet aramıştık. Cok acıkmıştık sadece 60 kuruşumuz vardı bi tane ekmek alıp onu yemiştik. Nidalarda yılbaşı Partisi yapmıştık maşamız yoktu dilandan istemek için kendi aramızda konuşur gibi yapmıştık ama ne nida ne ezgi ne dilan bizi duymuyordu biz de acaba biz yok muyuz diye şüphelenmiştik.Ve daha bir cok anı..Seni çok seviyorum canım arkadaşım. .En kısa zamanda seni görmek dileğiyle kendine iyi bak..

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *