Seni Çok Seviyorum

Merhaba Sevgilim;

İçime döktüklerimi anlatmak istedim burda. Keşke gitmeseydin be sevgilim! biz yine biz olmaya devam edebilseydik keşkeee . ben seni çok sevdim hepte sevicem. çünkü sen sevilmeyi hak eden tek insansın… tam 49 günümü seninle geçirdim bana resmen 49 asır gibi geldi, keşke; keşke diyorum hep, bitmeseydi de bir ömür sürseydiii.

Bana şarkı söylemiştin hatırlıyor musun ? Sezen Aksu’dan “seyirlik değil ömür olsun”…. hani seyirlik değilde ömürlük olacaktı bizim aşkımız ? hani dillere destan olacaktı bizim aşkımız? tamam kabul ediyorum benim hatamda çoktuuu, ama senin beni biraz bile olsa tanımış olman lazımdı . boş boş değil dolu dolu 49 günümüz vardı bizim bazıları için bu süre çok kısa belki ama benim için çok uzundu emin ol .

Ayrıldığımız da yıkıldım günlerce şarkılarla ağladım. bağırdım sessiz sensiz bizsiz odalara ama yinede içimdeki huzursuzluk bitmedi . çünkü sen yoktun biz yoktukkk. hayallerimiz vardı seninle, çocuğumuzun adı deniz olacaktııı ne güzel demi benim adım kurban olacaktıı belki sen  beni unuttun ama ben seni hiç bir zaman unutmayacağım <333 seni çok seviyorum olanlardan senden özür diliyorummmm. beni affet mecbur kaldım bunları yapmaya …31

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *