Z Raporu

Sevgili Nejmettin,

Sana bugün z(zet) raporunu yazılı veriyorum. Uzun zaman geçipte karşılaştığımızda hani hep derdin ya “bir z raporu alayım” diye. bugünde içimden sana z raporu vermek geldi.

Aslında bilmediğin çok bişide yok. hatta hiç yok. artık banyom o kadar kirli değil. saçlarında ortalıkta gezmiyor. Yokluğunda evimde sigara kokmuyor. traş bıçaklarımı, sabunlarımı, hatta diş fırçamı kullananda yok. Ama yinede zaman zaman anımsıyor ve üzülerek hatırlıyorum geçmişi…

Olmam gereken zamanlarda ve yerlerde yanında olamadığım için üzgünüm. Herşeyin bir sebebi vardır elbet. Benimde var tabi.. ama ne sen sor nede ben söyleyim.

Seni soruyorlar zaman zaman eski ama eskimeyen dostlar. bir yabancı gibi bende “bilmem” diyorum. sahi nasılsın? yine cıbıldak kadınlara bakıyormusun internette? şarkılar indiriyormusun sürekli? gece yatmıyor gündüzde kalkmıyor musun?

Neco, hayatta herşeyi unutmak mümkün belkide.. ama gel gör ki kardeşliklerde, kalleşliklerde unutulmuyor. seninde bana yaptıklarını ben hiç unutmadım… unutmayacağımda… Dilerim mutlusundur ve hepde öyle olursun…

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *